عرضه بازی‌های Play Station روی برخی از اسمارت فون های HTC
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (هنوز امتیازی داده نشده است)
Loading...
iconدسته: اخبار عمومی خارجی موبایل

می دانیم که شرکت تایوانی اچ تی سی در گذشته سعی نموده از طریق همکاری با شرکت‌های سخت افزاری بزرگ مانند Beats Audio و ارتقا محصولاتش، مشتری بیشتری به سمت خود جذب و در نتیجه فروش خود را در بازار اسمارت فون ها بالا ببرد. اما این سیاست بعد از مدتی با شکست خورد و کاهش ارزش سهام شرکت HTC  را در پی داشت و این شرکت را مجبور ساخت  تا بار دیگر تمرکز خود را بر روی کیفیت محصولات بیشتر کند.

اما بار دیگر این تصمیم مشابهی گرفته است که ممکن است موفقیت یا شکست را برای این شرکت به بار آورد. خبر رسیده که شرکت‌های HTC و Sony با همکاری یکدیگر قصد عرضه اسمارت فون هایی با امکان دسترسی به “پلی استیشن سوئیت” (PlayStation Suite)  که از این پس “پلی استیشن موبایل” (PlayStation Mobile) نامیده می شود را دارند. “پلی استیشن سوئیت” که در سال گذشته توسط سونی برای اسمارت فون ها معرفی شد، اکنون در نسخه بتا برای توسعه دهندگان قرار دارد و قطعاً این همکاری باعث افزایش محبوبیت این پلتفرم و عرضه بازی‌های بیشتر و با کیفیت‌تر برای آن می‌ شود و این موضوع می‌تواند به ضربه متقابل برای پلتفرم‌های اختصاصی برخی شرکت‌ها چون Tegra Zone مخصوص محصولات مبتنی بر پردازنده های Tegra بدل شود. “پلی استیشن موبایل” در اصل یک کتابخانه نرم افزاری مرتبط با بازی است که توسط سونی توسعه یافته و دیگر سازندگان سخت افزار را قادر می سازد که امکان اجرای بازی های PlayStation را بر روی گوشی های خود فراهم آورند. در گذشته تنها تعداد محدودی از اسمارت فون های Sony Ericsson  مثل Xperia Play  امکان استفاده و بهره گیری کامل از این کتابخانه جالب را داشته‌اند.

البته هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص طریقه ی ارائه “پلی استیشن موبایل” برای اسمارت فون های کنونی HTC، یا اسمارت فون های آتی این شرکت عرضه نشده است ولی HTC One X به عنوان نمونه این همکاری نام برده شده که این به معنی عرضه این مجموعه در آینده خیلی نزدیک، بر روی این اسمارت فون محبوب می باشد.

ارسال برای دوستان:Share on FacebookShare on Google+Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

بازی های پلی استیشن روی موبایل

 
icon ثبت نظر