کیف پول موبایلی apple
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای​، میانگین: 1٫00 از 5)
Loading...
iconدسته: اخبار عمومی خارجی موبایل, اخبار گوشی

همانطور که می دانید شرکت google سرویس کیف پول موبایل یا همان Google Wallet را اخیرا ارائه کرد و در حال حاضر این شرکت بزرگ در حال کار بر روی برنامه Google Wallet است تا آن را برای یکی از گوشی های سیستم عامل آندرویید عرضه می کند و سرویس کارای پرداخت از طریق موبایل را در سطح وسیع تر در اختیار کاربران قرار دهد.

اخیرا شرکت اپل نیز تصمیم به ارایه سرویس پرداخت موبایلی دارد و اینگونه وارد رقابت با گوگل می شود. محققان پیش بینی کرده اند با ارایه سرویس پرداخت گوگل و اپل برای کاربران گوشی های تلفن همراه ارزش نقل و انتقال از ۱۷۰ میلیارد دلار در طول سال جاری میلادی به ۶۰۰ میلیارد دلار تا سال ۲۰۱۶ برسد. مایکروسافت ماه گذشته اعلام کرد که به زودی سرویس پرداخت موبایلی که اطلاعات پرداخت و کارت اعتباری را ذخیره می کند برای کاربران ارایه می کند و ظاهرا اپل درصدد است سرویس رایج پرداخت را در نسخه iOS 6 ارایه کند.

 به این ترتیب انتظار می رود اپل با بیش از ۲۰۰ میلیون آی فون فروخته شده و ۴۰۰ میلیون کارت اعتباری که در آیتیونز مورد ا ستفاده قرار می گیرد سود بزرگی از بازی های موبایلی ببرد.گوگل برای استفاده از سیستم انتقال برد کوتاه NFC طراحی شده و به کاربران سیستم عامل آندرویید کمک می کند که از دستگاه های POS برای پرداخت صورتحساب های خود به جای کارت اعتباری استفاده کنند.

مهندسان apple سال گذشته اقدام به برنامه ریزی برای ارایه سرویس پرداخت موبایلی کردند. از سوی دیگر انتظار می رود اپل از فناوری NFC در ساخت گوشی هایش بهره ببرد اما این شرکت نگرانی زیادی در زمینه امنیت شبکه این سرویس دارد.

ارسال برای دوستان:Share on FacebookShare on Google+Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

خرید با گوشی، پرداخت وجه با موبایل، گوشی هوشمند apple کیف پول

 
icon ثبت نظر