پرفروش ترین گوشی های دنیا در نیمه اول سال ۲۰۱۳
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 رای​، میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...
iconدسته: اخبار عمومی خارجی موبایل, اخبار عمومی داخلی موبایل, اخبار گوشی

به گزارش سازمان جهانی داده International Data Corporation یا همان IDC شرکت های سامسونگ، اپل، ال جی، هواوی و زد تی ئی توانسته اند رتبه های اول تا پنجم فروش گوشی های هوشمند را در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۳ به خود اختصاص دهند. البته فروش گوشی های هوشمند و غیر هوشمند، نوکیا را در رتبه دوم فروش کلی گوشی موبایل قرار می دهد. در ادامه در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد.

شرکت سامسونگ Samsung در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۳ با فروش ۱۱۵٫۰ میلیون گوشی موبایل (هوشمند و غیر هوشمند) به تنهایی ۲۷٫۵ درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داد و با اختلافی فاحش در صدر جدول ایستاد و پس از آن Nokia در رتبه دوم فروش جهانی موبایل قرار گرفته است.

جالب است بدانید از نظر فروش کلی گوشی، شرکت apple اپل تنها با اتکا به فروش گوشی های هوشمند خود آیفون iPhone و بدون داشتن هرگونه فیچرفونی، پس از سامسونگ و نوکیا ۲ در رتبه سوم تولید کنندگان گوشی موبایل قرار دارد.

فروش گوشی های ال جی در رتبه سوم جدول فروش جهانی موباسل است. که نسبت سال قبل رشد ۱۲٫۴ درصدی را در تعداد گوشی های فروشی خود شاهد بوده است.

 شرکت چینی زد تی ئی ZTE نیز رتبه پنجم فروش جهانی قرار گرفته است. البته زد تی ئی تولید گوشی های هوشمند خود را نسبت به گوشی های فیجرفون افزایش داده و فروش گوشی های هوشمند این شرکت رشد به نسبت بالایی داشته است (نزدیک به ۵۰%)

ارسال برای دوستان:Share on FacebookShare on Google+Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پرفروش ترین گوشی دنیا

 
icon ثبت نظر