موبایل sony سونی ۴ جایزه برد
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای​، میانگین: 1٫00 از 5)
Loading...
iconدسته: اخبار عمومی خارجی موبایل, اخبار گوشی

گوشی تلفن همراه Xperia ray اکسپریا سونی به دلیل شکل ظاهری قابل توجه و استفاده ی کارایش، ۲ گوشی جدید XperiaTM active و Xperia ion به دلیل کیفیت بالا، طراحی شیک و کاربرد راحت وSmart Headset (هدست هوشمند) pro و پایه هوشمند SmartDock برای Xperia ion برای عملکرد موثر و طراحی زیرکانه اش در گردهمایی رد آرت Red Art برنده جایزه شدند. هیات داوران شامل متخصصان تراز اول بین‌المللی تکنولوژی تلفن همراه بودند. داوران محصولات شرکت‌کننده را با شاخص های کلیدی: میزان نوآوری، ارگونومی (سلامتی)، دوام و ملاحظات زیست‌محیطی ارزیابی نمودند.

گوشی سونی Xperia ray بسیار خوش دست بوده شکل برازنده ای دارد و به خوبی در کف دست شما جا می‌گیرد. گوشی Xperia active سونی صفحه‌ نمایشی زیبا و ضد خش را که می‌تواند حتی انگشتان خیس را ردیابی کرده  و در زیر نور شدید آفتاب خوانا باقی بماند، ارائه می‌نماید. قاب محکم آلومینیومی صفحه نمایش را احاطه کرده و محافظت می‌نماید. به تعبیر هیات داوران: “تمامی جزئیات به استحکام و کاربری فوق‌العاده رهنمون شده و در عین حال کیفیتی بالا را ارائه می‌نمایند. گوشی Xperia ion Sony یک صفحه نمایش بزرگ که جلوی دستگاه را کاملا پوشانده است را به رخ می‌کشد. طراحی زیبا و در عین حال کارآی آن حس شناور بودن گوشی در دستان کاربر را القا می‌نماید. هیات داوران ” تمایز بین صفحه نمایش مشکی و آلومونیوم پشتی که شمایلی با کیفیت بالا و بهینه شده با مهارتی دقیق را خلق می‌نماید” را ستودند.

SmartDock برای Xperia ion تحسین هیات داوران را به دلیل “تلفیقی یکپارچه با تلفن هوشمند” برانگیخت. طراحی ریزبینانه و ساده هدست استریوی بی‌سیم stereo wireless Headset و هوشمند Pro  طبیعتی ساده‌گرایانه داشته و برای طیف گسترده‌ای از مصرف‌کنندگان و در محیط‌های کاری متفاوت جذاب می‌باشد.  SmartDock برای Xperia ion یک پروفایل زاویه‌دار ایجاد می‌کند که قابلیت نمایشی ارگونومیک را فراهم می‌آورد. طراحی زیرکانه و در عین حال با کیفیت بالای آن بسیاری از عملکردهای آنرا شامل اتصال به ماوس، صفحه کلید، تلویزیون با وضوح بالا و سایر تجهیزات، بیشتر به چشم می آورد.

ارسال برای دوستان:Share on FacebookShare on Google+Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

مشخصات گوشی جدید سونی، گوشی اکسپریا سونی

 
icon ثبت نظر