عرضه نسخه آنلاک آیفون ۵ در آمریکا
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای​، میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...
iconدسته: اخبار عمومی خارجی موبایل, اخبار گوشی

حدود ۳ ماه از عرضه آیفون ۵ از سوی شرکت اپل apple می گذرد. آمریکا جزو اولین کشورهایی بود که این اسمارت فون Smartphone محبوب در آن عرضه شد. در کانادا و بعضی کشورهای اروپا هم زمان هم نسخه لاک شده مخصوص اپراتورهای خاص و هم نسخه آنلاک شده وارد بازار شدند، در حالی که در آمریکا تنها نسخه لاک شده برای سه اپراتور خاص عرضه شد.

نسخه لاک شده iPhone 5 برای کسانی که می خواهند از اپراتور تلفن همراه دیگری غیر از اپراتورهای طرف قرارداد اپل استفاده کنند و یا به سفرهای خارج از کشورشان بروند دشواری هایی را به وجود می آورد و بسیاری از افراد ترجیح می دهند که گوشی آنلاک شده داشته باشند. شرکت اپل در روز ۳۰ نوامبر ۲۰۱۲ پس از سپری شدن بیشتر از دو ماه از عرضه آیفون ۵، راه را برای خرید این اسمارت فون به صورت آنلاک شده در آمریکا با قیمت های زیر باز نمود. اگرچه نسخه لاک شده با قیمتی بسیار ارزان تر از نسخه معمولی عرضه می شود اما خرید این نسخه مشروط به عقد قراردادی دو ساله با اپراتور است و عملاً اپراتور بخش عمده ای از مابه التفاوت قیمت را خود به اپل پرداخت می کند و خریدار نیز هرچند مبلغ کمتری را برای خرید گوشی پرداخته، اما بخشی از هزینه بالای قرارداد با اپراتور به نوعی جایگزین هزینه خرید گوشی می شود.

عرضه اولیه آیفون ۵ تنها به صورت لاک شده در آمریکا، ۳ اپراتور اصلی طرف قرارداد این کمپانی (Sprint ،AT&T و Verizon) را بسیار راضی نگاه می دارد و طرفداران اصلی اپل را که در اولین عرضه این گوشی همیشه در صف می ایستند، به سمت این اپراتورها سوق می دهد. عرضه نسخه آنلاک شده نیز می تواند به گسترش بیش از پیش بازار این اسمارت فون در آمریکا منجر شود. دقت نمائید که نسخه آنلاک شده تنها با شبکه های GSM سازگار است.

ارسال برای دوستان:Share on FacebookShare on Google+Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

گوشی اپل آنلاک شده آیفون 5

 
icon ثبت نظر