آی‌فون ۵
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (هنوز امتیازی داده نشده است)
Loading...
iconدسته: اخبار عمومی خارجی موبایل, اخبار گوشی

بله! بازهم  به موعد سالانه شرکت Apple برای عرضه نسخه جدید گوشی iPhone نزدیک می شویم و بار دیگرشایعات زیادی درباره این گوشی منتشر شده است و این بار در مورد نسخه ی ۵ این گوشی!

اگرچه تا کنون نسخه های مختلف گوشی آی‌فون با صفحه نمایش ۳٫۵ اینچی راهی بازار شده اند، اما شایعات پخش شده در این مورد صفحه نمایش بزرگ تر این گوشی را نوید می دهد که به زودی روانه بازار تلفن همراه خواهد شد. شنیده‌ها حاکی است ممکن است این گوشی با سایز ۴ اینچی به بازار بیاید بنابراین برای تماشای فیلم‌های ویدیویی و بازی بسیار مناسب خواهد بود.

لازم به ذکر است شایعاتی مبنی بر اینکه گوشی آی‌فون ۵ پاییز امسال به بازار خواهد آمد، منتشر شده است. این گوشی که از نخستین نسخه خود در سال ۲۰۰۷ تاکنون با تغییر خاص سخت افزاری عرضه نشده بود، و قرار است که به لحاظ طراحی سخت‌افزاری نیز تغییرات اساسی داشته باشد.

با توجه به اینکه اپل در ساخت نسخه قبلی گوشی آی‌فون تغییر چندانی ایجاد نکرد و فقط به تغییر نرم‌افزاری در این گوشی پرداخت، انتظار می‌رود نسخه بعدی این گوشی با تغییرات زیادی همراه باشد واین شرکت بتواند بیش از نسخه‌های قبلی از این گوشی به فروش برساند و سهم سودش در بازار موبایل را بالاتر ببرد.

ارسال برای دوستان:Share on FacebookShare on Google+Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

آی فون 5

 
محسن
۴-۱۳-۱۳۹۱

می خوام این گوشی روووووووو

icon ثبت نظر